Oldie´s music club FIČÁK - Úvodní strana Přidat k oblíbeným Napište nám -kontaktní formulář Kontakt - Oldie´s music club FIČÁK Facebook - Restaurant music Pub FIČÁK

Fičák

Oldie´s music club

RESTAURANT music Pub FIČÁK - nově otevřen DUDÁK PUB

V srdci Králova Pole na Mojmíráku, kde se narodili a žili herci Hoger, Vojta a Cupák / to jen pro oldies generaci /, se Vám nabízí jedinečný a zajímavý Restaurant music Pub FIČÁK. Při vstupu se rázem ocitnete v sedmdesátých letech, na chvíli v Londýně, Paříži a také v New Yorku.

Pokud budete mít štěstí může na Vás mrknout i legenda, sex symbol  Marylin Monroe. Každý si zde může najít přesně to, co hledá, posezení, různé zábavné  stolní hry,  i možnost tance na otevřeném clubovém parketu.

Pravidelně každý  pátek a sobotu máme pro Vás připravenou  „OLDIES - Zlatá osmdesátá.....“, k tanci i poslechu.

Aktuální programy najdete na webových stránkách a facebooku.

Pro naše hosty je v  nabídce připravena plejáda zpěváků a skupin ve stylu country, folk, jazz, blues, rock, rock´n roll, funky,pop music, groove,big-beat, swing, ragtime  atd.

POŘÁDÁME FIREMNÍ VEČÍRKY, OSLAVY, SEMINÁŘE / PROFESIONÁLNÍ OZVUČENÍ /

Pro naše věrné hosty máme připravenou VIP clubovou kartu, tkzv. píchačky s věrnostními bonusy. Bližší info v klubu u obsluhy.

Žízeň uhasíte na našem baru plného výborného pití a občas s nějakou tou akcí na vybraný alkohol a pokud dostanete chuť na nějakou zobku, určitě si vyberete dobrou mňamku z našeho jídeláku, preferujeme domácí výrobu, žádné polotovary !

Příjemná obsluha je pro nás jistotou.

Skvělá zábava je tu na denním pořádku.

Přijďte se mrknout, těšíme se a přejeme dobrou zábavu.

Oldie´s music club FIČÁK